AM Apartament - Wałcz
Apartamenty na aktywny wypoczynek w Polsce to idealna baza dla turystów szukających kontaktu z naturą, górskich szlaków i wodnych atrakcji. Oferta obejmuje noclegi w regionach takich jak Bieszczady, Solina, Beskidy, Karkonosze, Sudety i Mazury, gdzie dostępne są szlaki trekkingowe, trasy rowerowe, spływy kajakowe i wspinaczka skalna. Apartamenty zlokalizowane są blisko jezior, lasów i przyrody, co ułatwia organizację pieszych wycieczek i weekendowych wypadów dla rodzin. Tanio online. Wakacje z rodziną. Rezerwacja.
AM Apartament
19 Południowa 78-600 Wałcz Polska apartamenty - mieszkania
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.1/10
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.1/10
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Jazda na rowerzepoza obiektem
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Plac zabaw
Plac zabaw dla dzieci
Piesze wycieczkipoza obiektem
Parking
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Pokoje dla niepalących
Całkowity zakaz palenia
Kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Bezpłatny parking
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Wędkowaniepoza obiektem
Wspólna część rekreacyjna / sala TV
Ogrzewanie
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Parking przy ulicy
Pokoje rodzinne
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Jazda konnapoza obiektemdodatkowo płatne
Parking na miejscu
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Obiekt AM Apartament położony jest w miejscowości Wałcz. Obiekt oferuje widok na miasto i widok na ogród.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i mikrofalówką, a także łazienkę (1) z prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt dysponuje placem zabaw. Okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu, wędkarstwa i jazdy na rowerze. Goście mogą odprężyć się we wspólnym salonie.
Lotnisko Lotnisko Bydgoszcz-Szwederowo znajduje się 119 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Loft. This apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and free toiletries. The well-fitted kitchen has a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The apartment features a washing machine, soundproof walls, a tea and coffee maker, a flat-screen TV with cable channels, as well as garden views. The unit has 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw.
